Logo Unia Europejska

Ogłoszenie o wolnych stanowiskach

MPGM TBS Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej poszukuje pracowników do pracy na stanowiskach:

Młodszy Konserwator Ogólnobudowlany / Konserwator Ogólnobudowlany, Elektryk, Gazownik, Instalator Wod -Kan, pracownik w Brygadzie Remontowej

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji na zarządzanym terenie, budynkach
    i sprzęcie.
  • Oczekujemy: osoby posiadające Prawo Jazdy kat. „B”, odpowiednie uprawnienia gazowe lub elektryczne.
  • W przypadku braku odpowiednich uprawnień istnieje możliwość przeszkolenia
    i zdobycia uprawnień w późniejszym czasie.
  • Praca w systemie zmianowym 07:30 do 15:30 i 14:00 do 22:00.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny pakiet socjalny, szkolenia.

Spółka otwarta jest na zatrudnianie osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Aplikacje prosimy składać w siedzibie MPGM TBS Sp. z.o.o. w Rudzie Śląskiej lub drogą mailową na adres mpgm@mpgm.com.pl

Dokumenty aplikacyjne muszę zawierać oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 roku, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tekst mający znaczenie dla EOG) (Dz.U.UE.L.2016.119.1.)

Unia Europejska

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

ul. 1-go Maja 218
41-710 Ruda Śląska

32 242 01 33
32 242 01 75
32 242 06 88
32 242 00 82
32 242 07 81
mpgm@mpgm.com.pl